استخدام ویزیتور در یک شرکت معتبر

استخدام ویزیتور در یک شرکت معتبر

اگر برای حرفه خود دنبال کار هستید و به‌عنوان ویزیتور برای استخدام در یک شرکت معتبر تلاش می‌کنید خوب است بدانید که چه چیزهایی را باید بدانید تا درصد موفقیت خود در کسب شغل را بالا ببرید. شرکت‌هایی که از ویزیتور به‌عنوان بخشی از چرخه بازاریابی خود استفاده می‌کنند و در واقع برای ویزیتورهای خود استراتژی دارند برای جذب و استخدام ویزیتورها نکات مختلفی را ارزیابی می‌کنند.

اطلاعات عمومی ویزیتور

ازآنجایی‌که یک ویزیتور موفق به‌دور از هرگونه پرحرفی راه ارتباطی خود با مشتری هدف را باید پیدا کند، خیلی خوب است که جریانات روز مطلع باشد؛ و مطالعه عمومی خوبی داشته باشد؛ که بتواند از طریق هم صحبتی مخاطب را مجاب کند؛ بنابراین یکی از مواردی که معمولاً ارزیابی می‌شود، اطلاعات عمومی ویزیتور در حد معمول و کلی است.

آگاهی عمومی ویزیتور از رشته‌های پایه

یک ویزیتور موفق باید از علم تحلیل و آمار و اقتصاد به حد پایه اطلاع داشته باشد. همچنین باید مردم‌شناس، جامعه‌شناس و روان‌شناس خوبی باشد. دانستن علوم پایه این‌چنینی در کنار هوش و ذکاوت بازدهی کار یک ویزیتور موفق را چندبرابر می‌کند؛ بنابراین مورد دومی که سنجیده می‌شود آگاهی از علوم پایه است.

استخدام ویزیتور در یک شرکت معتبر

اطلاعات تخصصی ویزیتور از محصول

اگر برای فعالیت در حوزه یک محصول یا خدمت اطلاعات تخصصی خود را بالا نبرید به طور حتم ویزیتور ناموفقی خواهید شد. باید کاملاً محصول خود را بشناسید، از بازار و رقبا آگاهی داشته باشید. محصول را در صورت امکان خودتان امتحان کنید. باید بدانید روند کاری که مراجعه می‌کنید چگونه است و قرار است با چه مقامی و با چه خصوصیاتی صحبت کنید. احتمالاً با خود می‌گویید شما فعلاً در مرحله استخدام به‌عنوان یک ویزیتور هستید چگونه این اطلاعات را داشته باشید. برای اینکه این مورد ارزیابی شود معمولاً کارفرما میزان سخت‌کوشی و پشتکار شما را ارزیابی می‌کند. اینکه چقدر برای دانستن حدومرز دارید. منتظر می‌شوید چیزی را به شما دیکته کنند یا از خلاقیت خود استفاده می‌کنید.

شاید این مطلب هم برایتان جالب باشد:
شما یک نماینده علمی هستید، اگر...

 آراستگی و پوشش ویزیتور حتماً ارزیابی خواهد شد

به‌عنوان یک ویزیتور قرار است که ویترینی برای شرکت خود باشید؛ بنابراین با آراستگی و پوشش مناسب باید وجهه شرکت خود را حفظ کنید علاوه بر اینکه احترام مشتری خود را نیز به دست می آورید. به همین منظور باز هم نیاز به مخاطب‌شناسی دارید که مخاطبان شما که در واقع خریداران آینده شرکت شما هستند چه کسانی هستند و چه سبکی را باید در ظاهر دنبال کنید. اما به‌طورکلی آراستگی بیش از حد و لباس‌های پرزرق و بد نتیجه معکوس می‌دهد. یک فرد باانرژی و روحیه بالا و پوشش متعادل و مناسب برای ویزیتوری توسط شرکت‌ها انتخاب خواهد شد.

چه‌کارهایی باعث می‌شود که به‌عنوان ویزیتور استخدام نشویم؟

بایدها را اشاره کردیم؛ اما خود نبایدها یکی از روش‌های آموزشی موفق است. سردرگمی و گیجی در پاسخ به سؤالات نشانه این است که آگاهی شما درباره این حرفه یا شرکتی که انتخاب کرده‌اید کم است و این نکته منفی به‌حساب می‌آید. اگر ترس از ارتباط با مشتری دارید حتماً در صحبت‌کردن‌های شما نمایان می‌شود و نشانه اجباری بودن انتخاب ویزیتوری به‌عنوان حرفه است. بی‌برنامگی و فرار از نه شنیدن یکی از نکات منفی است که حتماً برای استخدام ارزیابی می‌شود. فرار از سختی‌ها و عدم علاقه به یادگیری چیزهای جدید قطعاً باعث می‌شود که شما در این شغل پذیرفته نشوید. همچنین سطح انرژی شما در بدو ورود به جلسه استخدام ویزیتور بسیار تعیین‌کننده است. اگر خسته و کلافه یا بی انرژی هستید در جلسه استخدام حاضر نشوید؛ چون به‌طورقطع مردود خواهید شد. پرواضح است سطح انرژی و خستگی‌ناپذیری از صفاتی است که لازمه هر کاری است؛ اما برای ویزیتوری یک باید محکم محسوب می‌شود

شاید این مطلب هم برایتان جالب باشد:
تأثیر آموزش نمایندگان علمی بر عملکرد آنها

دوره آموزشی ویزیتور دارویی موفق

اگر با خواندن مطالب سایت با حرفه ویزیتوری آشنا شدید باید بدانید که ویزیتور موفق می‌تواند درآمد چشمگیری هم داشته باشد؛ بنابراین کافی است که بخواهید و برای این کار آموزش ببینید. محبوبه رمضانیان با سال‌های طولانی تجربه در زمینه بازاریابی و فروش در صنعت دارویی دوره آموزشی ویزیتور دارویی موفق را تدوین نموده است که بی شک یکی از پردرآمدترین ویزیتوری‌ها خواهد بود. از طریق سایت می‌توانید دوره‌های آموزشی را تهیه کنید. همچنین سایر دوره‌های محبوبه رمضانیان اعم از دوره بازاریابی و فروش دارو، مارکتینگ دارویی و برندسازی برای پزشکان و دوره برندسازی برای پرستاران نیز در این سایت ارائه می‌شود.

 

مقاله “ویزیتور برای استخدام چه چیزهایی باید بداند؟”را می توانید به صورت صوتی بشنوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *