وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
‎ریال ۱۸٬۹۰۰٬۰۰۰

شاید شما به‌تازگی در یک شرکت دارویی یا تجهیزات پزشکی استخدام شده باشید و یا شاید سال‌هاست که در این صنعت به عنوان مدرپ، نماینده علمی و یا در بخش فروش دارو فعالیت می‌کنید. به اطراف خود نگاه کنید، به‌راحتی متوجه می‌شوید که برخی از همکاران شما هرسال نتایج فوق‌العاده‌ای به دست می‌آورند. اغلب شرکت‌ها هرسال برنامه‌ای جهت قدردانی از بهترین نمایندگان علمی خود به عمل می‌آورند.

افرادی که عموماً، به‌عنوان نمایندگان علمی/فروش (مد رپ) شرکت‌های دارویی یا تجهیزات پزشکی انتخاب می‌شوند افرادی با کارایی بالا هستند. اغلب ازلحاظ دانشگاهی در 10% بالای دبیرستان و دانشگاه و جامعه هستند. اغلب به یک‌رشته ورزشی و یا هنری علاقه دارند و در آن موفق‌اند و برای به دست آوردن جایگاه تحصیلی بهتر از خود تمایل نشان می‌دهند. این‌ها نمونه کاملی از افرادی هستند که از آن‌ها انتظار موفقیت می‌رود و موفق هم می‌شوند. پس چرا وقتی به استخدام یک کمپانی درمی‌آیند بسیاری آمار نشان می‌دهد که به سطح متوسط – قسمت پایین منحنی نمودار زنگوله‌ای – نزول پیدا کرده‌اند؟ زمان که این اتفاق برای آن‌ها می‌افتد که دیگر نفر اول کلاس نیستند. با این دیدگاه اغلب به سراغ بهانه‌جویی و مقصر جلوه دادن سایر عوامل، از قبیل فرمولاسیون، بخش بازاریابی و فروش، سیاست‌های کلان شرکت، فردی که اهداف فروش را تعیین می‌کند و یا شرایطی که صنعت و یا کشور در آن قرار دارد، می‌روند؛ اما واقعیت آن است که بهترین بازیگران هم با همین چالش‌ها روبرو هستند و بازهم هرسال موفق و موفق‌تر می‌شوند.

پس اگر صنعت، قوانین، مدیران شرکت و سایر عوامل تأثیر ندارند، عامل تأثیرگذار در موفقیت عده‌ای و شکست عده‌ای دیگر چیست؟ چرا ستاره‌ها، روزبه‌روز پیشرفت می‌کنند و بقیه در جا می‌زنند؟ چرا عده‌ای از سکوهای فروش بالا و بالاتر می‌روند و عده‌ای بر روی سکوی اول نشسته‌اند و یا لنگان‌لنگان قدم برمی‌دارند؟ چه رازی وجود دارد؟

نمایندگان علمی متوسط

واقعیت بزرگ آن است که رازی وجود ندارد. تمام آنچه تفاوت را ایجاد می‌کند، نوع توجه افراد موفق و به مسائل و راه‌حل‌هایی است که برای حل مسائل ارائه می‌دهند. آن‌ها می‌دانند که باید واقعیت‌هایی را در مورد حرفه‌شان بدانند، بپذیرند، با موشکافی آنها را بررسی کرده و درنهایت به آنها عمل کنند. هیچ نماینده علمی یا مد رپ موفقی زمانی بیشتر از سایر همکارانش در فیلد نمی‌گذارد. شاید حتی زمان کمتری را نیز در فیلد و در کنار مشتری باشد اما هر نماینده علمی یا مد رپ موفقی می‌داند که آنچه تفاوت‌ها را ایجاد می‌کند، زمان تلاش او برای فروش نیست بلکه فروش هوشمندانه است. هر نماینده علمی یا مد رپ موفقی می‌داند که نیازی نیست که برای جلب رضایت مشتری، به او آفرهای ویژه و یا هدایای گران‌قیمت بدهد، بلکه تنها کافی است مسائل اصلی حرفه او را شناسایی کرده و به آن‌ها پاسخ مناسب بدهد. او می‌داند که قوانین فیلد را چگونه رعایت کند تا به‌عنوان یک فرد مورداحترام در فضای مطب، کلینیک و بیمارستان شناخته شود. او به‌عنوان یک نماینده علمی یا مد رپ موفق می‌داند که بهترین راه برای فروش بیشتر عمل به 40 واقعیتی است که در این دوره آمده است.

در طول حرفه خودم به‌عنوان نماینده علمی، سوپروایزر و مدیر بازاریابی و فروش در شرکت‌های معتبر دارویی و تجهیزات پزشکی، با عمل به این واقعیت‌ها بارها و بارها از مرز فروش فراتر رفته و به اعدادی بیشتر از حد انتظار دست‌یافته‌ام. اثبات این امر در آغاز کتاب فروش موفق در صنعت سلامت آمده است.

دوره 40 واقعیتی که هر نماینده علمی یا مد رپ باید بداند، یک دوره کاملاً کاربردی با تمرین‌های مشخص است که در غالب بیش از 80 ویدیو و بیش از 350 دقیقه محتوا و تمرین ارائه می‌شود.

واقعیت شماره 1: اصل خودشناسی و اعتمادبه‌نفس

واقعیت شماره 2: اصل شجاعت

واقعیت شماره 3: اصل تائید

واقعیت شماره 4: اصل دانش‌پذیری

واقعیت شماره 5: اصل احساس خوب

واقعیت شماره 6: اصل خودانگیختگی

واقعیت شماره 7: اصل تمرکز

واقعیت شماره 8: اصل تمایز

واقعیت شماره 9: آمادگی کامل

واقعیت شماره 10: اصل هدف از ویزیت

واقعیت شماره 11: اصل ارزش‌آفرینی

واقعیت شماره 12: اصل ارزش زمان

واقعیت شماره 13: اصل ارتباط متقابل

واقعیت شماره 14: اصل منافع شفاف

واقعیت شماره 15: اصل نظرت رو برای خودت نگه‌دار

واقعیت شماره 16: اصل مسئله درست، پاسخ مشخص

واقعیت شماره 17: اصل پیش‌بینی فعالانه

واقعیت شماره 18: اصل کاهش ریسک

واقعیت شماره 19: اصل پیگیری

واقعیت شماره 20: ارزیابی منصفانه

واقعیت شماره 21: تو رو خدا دهنت رو ببند

واقعیت شماره 22: اصل سؤالات باز

واقعیت شماره 23: اصل 5+1

واقعیت شماره 24: اصل شناسایی و تأیید انتظارات

واقعیت شماره 25: اصل همیشه حق با مشتری است

واقعیت شمار ه 26: اصل پیاز

واقعیت شماره 27: اصل وقفه- اتصال

واقعیت شماره 28: اصل تعهد منطقی

واقعیت شماره 29: اصل یادداشت‌ها، نوشته می‌شوند

واقعیت شماره 30: اصل CRM

واقعیت شماره 31: اصل تأثیرگذاران خرید

واقعیت شماره 32: اصل تعریف از خود

واقعیت شماره 33: اصل شخصی‌سازی فرایند فروش

واقعیت شماره 34: اصل اینجا متخصص کیه؟

واقعیت شماره 35: اصل رقابت سالم

واقعیت شماره 36: اصل گرفتن تعهد، خوب است. فروش بهتر

واقعیت شماره 37: غرور و تعصب

واقعیت شماره 38: یک جلوش تا بی‌نهایت صفرها

واقعیت شماره 39: اصل مشتریان داخلی

واقعیت شماره 40: اصل برتری خفیف

واقعیت شماره 40+1: اصل UPOD

هرکدام از این واقعیت‌ها را با دقت ملاحظه کرده و گوش دهید. هر فایل را بارها و بارها ببینید، بشنوید و به تمرین‌های هر بخش عمل کنید. دقت داشته باشید با شنیدن این مطالب، هیچ‌گاه تبدیل به یک نماینده علمی یا مد رپ موفق نمی‌شوید. آنچه شمار را تبدیل به یک ستاره می‌کند، انجام تمرین‌ها و عمل به آنها در فیلد می‌باشد.

 

دوره مقدماتی مهارت‌های فروش در صنعت دارو و تجهیزات پزشکی برای چه کسی مناسب است؟

دانشجویان رشته‌های داروسازی، پزشکی، پیراپزشکی، زیست‌شناسی و کلاً کسانی که قصد ورود به بازار دارو و تجهیزات پزشکی را دارند.

کلیه نمایندگان علمی که در مسیر خود به چالش‌های برخورده‌اند

کلیه نمایندگان علمی که هنوز در مسیر خود به چالشی برنخورده‌اند.

کلیه افرادی که به‌عنوان نماینده علمی در شرکت‌های دارویی و تجهیزات پزشکی مشغول به کار هستند و یا قصد ورود به این حوزه‌ها را دارند

دوره مقدماتی مهارت‌های فروش در صنعت دارو و تجهیزات پزشکی برای چه کسی مناسب نیست؟

این دوره برای کسانی که حوصله فکر کردن و تمرین را ندارند، اصلاً سودی ندارد.

این دوره به در کسانی که قصد خارج شدن از منطقه امن خود را ندارند، نمی‌خورد.

این دوره برای کسانی که قصد تغییر ندارند، مناسب نیست.

این دوره برای آن‌هایی که در جایی که هستند کاملاً راضی هستند، تغییری ایجاد نخواهد کرد.

آیا دوره مقدماتی مهارت‌های فروش در صنعت دارو و تجهیزات پزشکی پیش‌نیازی دارد؟

این دوره، پیش‌نیاز خاصی ندارد. فقط باید دانش‌پذیر باشید.