دوره های آموزشی

این مجموعه از آن جهت تأسیس شده است که مرجع ثابت و مشخصی برای آموزش بازاریابی و فروش در صنعت بازار دارو تجهیزات پزشکی نیافتم. لذا تلاش کردیم با این کار برخی از آموزش‌های ضروری را برای آن دسته از عزیزانی فراهم کنیم که تمایل دارند علاوه بر پیشبرد اهداف شرکت به درآمد بالاتری دست‌یافته و نیز به هم‌وطنان و بیماران به نحو شایسته کمک نمایند. این مجموعه تمام تلاش خود را برای ارائه دوره‌های آموزشی باکیفیت انجام خواهد داد. امیدواریم که با تهیه برنامه‌های آموزشی این مجموعه به شما در جهت ارائه محصولات و خدمات عالی باکیفیت بیماران کمک نماییم.

زمانی که در مورد بازاریابی دارو و تجهیزات پزشکی صحبت می‌کنیم باید دقت داشته باشیم که این نوع از بازاریابی به دلیل ماهیت محصول، طبیعت محصولات و نوع مشتریان سیستم متفاوتی نسبت به سایر محصولات به‌خصوص محصولات زود مصرف (اف ام سی جی) برخوردار است در نظر داشته باشید که زمانی که شما به‌عنوان یک شرکت دارویی محصول جدیدی را وارد بازار کرده‌اید، امکان دارد که علاوه بر اینکه تازه است، شناخته شده نیست و پزشکان و بیماران در مورد این اطلاعاتی ندارند با معضلات دیگری مثل عدم امکان تبلیغات، عدم امکان اعلان عمومی و یا حتی عدم امکان دسترسی به مشتری نهایی (مصرف‌کننده نهایی) که همان بیمار ماست درگیر باشید.

وجود مشکلات بالا تمام شرکت‌های دارویی تجهیزات پزشکی و آرایشی و بهداشتی را ملزم به ایجاد یک سیستم مشخص برای بازاریابی و فروش محصولات می‌کند. دقت داشته باشید بازاریابی و فروش در صنعت دارو و تجهیزات پزشکی به‌شدت قانون‌مند بوده و آیین‌نامه‌های خاص خود را نیز داراست. به‌طور مثال در یک شرکت مشاوره املاک شما می‌توانید برای دریافت درصد بالاتر از فروش با صاحب‌ملک یا مشتری مذاکره کنید درحالی‌که این امر به‌عنوان یک بازاریاب دارویی برای شما مجاز نیست.

با توجه به تحصیلات و تجربه‌ای که در زمینه بازاریابی و فروش محصولات دارویی، آرایشی و بهداشتی و تجهیزات پزشکی در طی ۱۵ سال گذشته کسب کرده‌ام امیدوارم قادر به همکاری، کمک و مشاور شرکت‌هایی باشم که به‌تازگی وارد این صنعت شده و تلاش دارند از طریق تولید و یا واردات محصولات جدید به بیماران و هم‌وطنان خود کمک کنند. درعین‌حال امیدوارم که بتوانم به سایر شرکت‌هایی که سال‌هاست در این حوزه فعالیت می‌کنند قسمتی از تجربیات خود در بازار را منتقل کرده و به موفق‌تر شدن این شرکت‌ها کمک نمایم.

دوره هایی که شما می‌توانید از این مجموعه انتظار داشته باشید شامل:

 • دوره های مقدماتی مهارتهای بازاریابی و فروش برای نمایندگان علمی (برای اطلاع از سرفصل این دوره، کافیست اینجا کلیک کنید.)
 • دوره های پیشرفته مهارتهای بازاریابی و فروش برای نمایندگان علمی شامل:
  • دوره شخصیت شناسی پزشکان
  • دوره مدیریت اعتراض پزشکان
  • دوره مهارتهای مذاکره تلفنی برای نمایندگان علمی
  • دوره فروش موفق در صنعت سلامت
 • دوره سرپرستی تیم نمایندگان علمی (برای اطلاع از سرفصل این دوره، کافیست اینجا کلیک کنید.)
  • دوره سرپرستی نمایندگان و امور مشتریان برای سرپرستان و اعضای تیم فروش

در این وب‌سایت سعی می‌کنیم که قسمتی از آموزش‌ها را به‌صورت ویدیوهای رایگان قرار داده تا از این طریق بتوانیم به کلیه افراد برای رسیدن به هدف دلخواه در مذاکره و ویزیت با پزشک، پرستار و سایر اعضای کادر درمان کمک کنیم.

در طول ۵ سال گذشته بیش از ۴۰ برنامه آموزشی به‌صورت حضوری در مراکز مختلف، شرکت و یا مجموعه‌های آموزشی جهت آموزش بازاریابی و فروش محصولات دارویی و تجهیزات پزشکی برگزار کرده‌ام.

در طول ۱۵ سال بازاریابی و فروش دارو و تجهیزات پزشکی و ملاقات با بیش از  هزار و پانصد پزشک، پرستار و اعضای کادر درمان بر آن شدم تا تجربیات خود را با شما به اشتراک گذاشته و از همراهی شما بهره بگیرم تا بتوانیم قدمی در جهت بازاریابی و فروش محصولات دارویی و تجهیزات پزشکی به‌صورت قانونی و اخلاقی برداشته و در این راه به هم‌میهنان و بیماران کمک نماییم.

توافق نامه برگزاری دوره آموزشی

برای دانلود قرارداد برگزاری دوره آموزشی، کافیست اینجا کلیک کنید.

 

راههای ارتباطی:

درصورتی‌که تمایل به دریافت اطلاعات بیشتری در این زمینه دارید کافی است با شماره‌های 7804 812 0912 و یا 66645673 – 021 تماس بگیرید و یا از طریق ایمیل mahboubeh.ramezanian@gmail.com با من به صورت مستقیم در ارتباط باشید.