اشتراک تجربیات شما

در طول ۱۵ سال بازاریابی و فروش دارو و تجهیزات پزشکی و ملاقات با بیش از ۵۰۰ پزشک، پرستار و اعضای کادر درمان بر آن شدم تا تجربیات خود را با شما به اشتراک گذاشته و از همراهی شما بهره بگیرم تا بتوانیم قدمی در جهت بازاریابی و فروش محصولات دارویی و تجهیزات پزشکی به‌صورت قانونی و اخلاقی برداشته و در این راه به هم‌میهنان و بیماران کمک نماییم.

زمانی که در مورد بازاریابی دارو و تجهیزات پزشکی صحبت می‌کنیم باید دقت داشته باشیم که این نوع از بازاریابی به دلیل ماهیت محصول، طبیعت محصولات و نوع مشتریان سیستم متفاوتی نسبت به سایر محصولات به‌خصوص محصولات زود مصرف (اف ام سی جی) برخوردار است در نظر داشته باشید که زمانی که شما به‌عنوان یک شرکت دارویی محصول جدیدی را وارد بازار کرده‌اید، امکان دارد که علاوه بر اینکه تازه است، شناخته شده نیست و پزشکان و بیماران در مورد این اطلاعاتی ندارند با معضلات دیگری مثل عدم امکان تبلیغات، عدم امکان اعلان عمومی و یا حتی عدم امکان دسترسی به مشتری نهایی (مصرف‌کننده نهایی) که همان بیمار ماست درگیر باشید.

وجود مشکلات بالا تمام شرکت‌های دارویی تجهیزات پزشکی و آرایشی و بهداشتی را ملزم به ایجاد یک سیستم مشخص برای بازاریابی و فروش محصولات می‌کند. دقت داشته باشید بازاریابی و فروش در صنعت دارو و تجهیزات پزشکی به‌شدت قانون‌مند بوده و آیین‌نامه‌های خاص خود را نیز داراست. به‌طور مثال در یک شرکت مشاوره املاک شما می‌توانید برای دریافت درصد بالاتر از فروش با صاحب‌ملک یا مشتری مذاکره کنید درحالی‌که این امر به‌عنوان یک بازاریاب دارویی برای شما مجاز نیست.

ویدئوهای آموزشی

در این وب‌سایت سعی می‌کنیم که قسمتی از آموزش‌ها را به‌صورت ویدیوهای رایگان قرار داده تا از این طریق بتوانیم به کلیه افراد برای رسیدن به هدف دلخواه در مذاکره و ویزیت با پزشک، پرستار و سایر اعضای کادر درمان کمک کنیم.

با توجه به تحصیلات و تجربه‌ای که در زمینه بازاریابی و فروش محصولات دارویی، آرایشی و بهداشتی و تجهیزات پزشکی در طی ۱۵ سال گذشته کسب کرده‌ام امیدوارم قادر به همکاری، کمک و مشاور شرکت‌هایی باشم که به‌تازگی وارد این صنعت شده و تلاش دارند از طریق تولید و یا واردات محصولات جدید به بیماران و هم‌وطنان خود کمک کنند. درعین‌حال امیدوارم که بتوانم به سایر شرکت‌هایی که سال‌هاست در این حوزه فعالیت می‌کنند قسمتی از تجربیات خود در بازار را منتقل کرده و به موفق‌تر شدن این شرکت‌ها کمک نمایم.

خدماتی که شما می‌توانید از این مجموعه انتظار داشته باشید شامل:

  • تحقیقات بازاریابی میدانی از داروخانه شرکت‌های تجهیزات پزشکی پزشکان پرستاران و کلیه افراد کادر پزشکی
  • تهیه برنامه بازاریابی با استفاده از متدها ونیز بودجه‌بندی کامل بازاریابی با توجه به محصول متخصصان حوزه ونیز نظارت اجرا بر عمل کردن به این برنامه
  • مشاوره مدیران بازاریابی و فروش به‌صورت میدانی
  • مشاوره سرپرستان بازاریابی و فروش
  • مشاوره با نمایندگان علمی و کوچینگ در به‌صورت میدانی

در این وب‌سایت سعی می‌کنیم که قسمتی از آموزش‌ها را به‌صورت ویدیوهای رایگان قرار داده تا از این طریق بتوانیم به کلیه افراد برای رسیدن به هدف دلخواه در مذاکره و ویزیت با پزشک، پرستار و سایر اعضای کادر درمان کمک کنیم.

در طول ۵ سال گذشته بیش از ۴۰ برنامه آموزشی به‌صورت حضوری در مراکز مختلف، شرکت و یا مجموعه‌های آموزشی جهت آموزش بازاریابی و فروش محصولات دارویی و تجهیزات پزشکی برگزار کرده‌ام.

درصورتی‌که تمایل به اشتراک تجربیات خود با ما دارید کافی است داستان خود را در فرم زیر اشتراک گذاشته و ما نیز این داستان‌ها را منتشر خواهیم کرد.